Pokud si zařizujete novou ložnici, kromě nábytku a dekoračních doplňků byste neměli zapomínat na koupi kvalitní postele. Samotná postel však není pro zdravý spánek tím nejdůležitějším. Zásadní úlohu hraje pohodlná matrace odpovídající vašim proporcím a také rošt. Neméně důležitou roli sehrává chránič, respektive povlak matrace. Ten má, stejně jako ložní povlečení určené pro peřinu a polštář, velký vliv na spokojený spánek. 

V hlavní roli materiál

Při výběru povlečení přirozeně nejdříve zaujme jeho estetická stránka. Kouzlo hezkých motivů je ovšem až druhotnou záležitostí. V prvé řadě se informujte o výrobní technologii a povaze materiálů, s nimiž daná firma pracuje. Stává se, že občas dáme přednost produktům s přívětivější cenou, posléze se však budíme propocení, nebo s podrážděnou pokožkou, potažmo i náladou. Jakmile jste si jisti prodejcem, je potřeba zvážit, které látce dáte přednost. V jednotlivých ročních obdobích dochází k teplotním výkyvům, proto si nechejte poradit s ideálním povlečením na léto a zimu. Kromě povlečení budete potřebovat také precizně zpracovaná prostěradla s jednoduchým systémem upínání.

Univerzální vlastnosti v teplejším i chladnějším období vykazují povlaky z bavlny. Flanel zahřeje v zimě, satén osvěží v létě. S krepovým povlečením odpadá nutnost žehlení. Nabízí se nepřeberná škála povlečení pro děti charakteristická oblíbenými pohádkovými výjevy a postavami. K dostání je zboží prodloužené délky a také vlněné výrobky merino symbolizující hřejivost. Kolekce ložního prádla podléhá módním trendům, proto je sortiment neustále doplňován atraktivními novinkami.

Kvalitex – kvalitní povlečení z české dílny

Prodejci se zaměřují na veškerý bytový textil, díky čemuž dohledáte vše potřebné pod jednou střechou. Současně získáte doporučení týkající se údržby a skladování zakoupených výrobků. Z českých dodavatelů se můžete stoprocentně spolehnout na povlečení Kvalitex, které zákazníkovi garantuje nejen maximální kvalitu, ale též barevnou stálost. Vsaďte na dlouholeté zkušenosti profesionálů a mějte o důvod víc těšit se navečer do postele.